1995 Yılında Nur Elektrik Hizmetleri adı altında kurulan firmamız, siz değerli müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın katkılarıyla gelişimini kurulduğu günden bugüne kadar emin ve güvenilir adımlarla devam ettirmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yükseltmek, Sektöre ve ülkemiz ekonomisine artı değer katmak şirketimizin ve çalışanlarımızın temel prensipleridir.

Globalleşen dünyamızda müşteri memnuniyetini esas alarak, profesyonel fakat amatör ruhla çalışan bir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri tercihinin artmasını sağlayan tek anahtarın sizi dinlemek, anlamak ve iyi hizmet vermek olduğunu biliyoruz.

Firmamız Gelişen Teknolojilere bağlı olarak hali hazırda Özel yaşam alanları, toplu konutlar, ticari ve sosyal alanlar, endüstriyel tesisler, sağlık ve eğitim yerleşkeleri, yönetim merkezleri ve insana dair her türlü çalışmada yer alan elektrik taahhüt uygulamalarını yapmaktadır. Bu işlerine ilave olarak, Akıllı bina otomasyonları, yenilenebilir enerji alanları, HES’ler, yeşil binalar ve denizcilik alanlarında Ar-Ge çalışmalarına devam etmekte ve hazır olduğu alanlarda hizmet vermeye başlayacaktır.

Nur Elektrik İnş. San. Ve Tic. A.Ş olarak DÜŞÜN, ÜRET VE YAŞA politikasını işimizin her noktasında sağlayabilmek ve sizlerle paylaşmak için sürekli ve belirgin bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.